Start O nas Galeria Kontakt
      Właścicielem i głównym projektantem firmy "Wena" jest Krzysztof Mazur.

      Wena zajmuje się usługami w zakresie metaloplastyki i kowalstwa artystycznego.
Wszystkie prace wykonywane są ręcznie, mają oryginalny wzór i niepowtarzalny charakter, pozwalają spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.

      W kuźni Krzysztofa Mazura powstają wyroby użyteczne takie jak meble, balustrady, elementy oświetlenia, karnisze oraz przede wszystkim wyroby artystyczne, które doskonale pasują do wystroju wnętrz mieszkań, restauracji, biur, witryn sklepowych... Wiele wyrobów powstało we współpracy z architektami wnętrz.

      W naszej ofercie znajdziecie Państwo balustrady wewnętrzne i balkonowe, ze stali nierdzewnej, schody i inne elementy wyposażenia wnętrz. Wykonujemy wyroby z najwyższej jakości stali nierdzewnej pod indywidualne zamówienia według projektu naszej firmy lub według wzorów zaproponowanych przez Naszego klienta. Oferujemy również balustrady z wykończeniem drewnianym, balustrady przemysłowe, a także malowane na kolory pasujące do Państwa wnętrz.

      Zajmujemy się również produkcją i montażem schodów na miarę. Wykonujemy schody metalowo-drewniane ze stali konstrukcyjnej i nierdzewnej oraz oferujemy szeroki asortyment balustrad i pochwytów. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na produkcję schodów o różnych kształtach z zastosowaniem połączeń z różnymi materiałami. Oferujemy również trepy z drewna dębowego, jesionowego, bukowego oraz z drzew egzotycznych

     Skrzypce, które widzicie Państwo na głównej stronie, prezentowane były na Zamojskich Dniach Muzyki - doskonale wkomponowały się w klimat imprezy, cieszyły się również dużym zainteresowaniem na aukcji koni arabskich w Janowie Podlaskim.

     Wszystkich chętnych pragnących poznać szczegóły naszej oferty, a przede wszystkim włacicieli galerii i sklepów z przedmiotami artystycznymi, projektantów wnętrz zainteresowanych współpracą zapraszamy do skontaktowania się z nami.

     "Zapraszam Państwa do mojej wirtualnej galerii, w której zobaczycie małą częć moich prac. Myślę, że zaprezentowane tam wyroby przybliżą Państwu moje artystyczne umiejętności i pozwolą nam wspólnie zaprojektować nowe, w pełni zadowalając Państwa oczekiwania produkty. Gwarantuję wysoką jakość wyrobów, terminowość wykonania i przystępne ceny."
Krzysztof Mazur